NINTENDO PRO CONTROLLER

Yazan  Pazartesi, 09 Ekim 2017
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Nintendo Switch Pro-Controller, premium kulpları ve yarı şeffaf muhafazayı sunan üstün bir üründür. Elde taşınabilir modda Nintendo Switch ile aynı tuşlara sahiptir ve Joy-Con Denetleyicilerinden daha kolay tutulması ve çalıştırılması için tasarlanmıştır! Kontrollerdeki birincil farklılık, Joy-Con (L) üzerindeki yön kontrolleri farklı düğmelerden iken Pro Kontrolörün önceki sistemlere benzer şekilde tek bir + Kontrol Pedi'ye sahip olmasıdır.

 

Nintendo Switch Pro Kontrol Cihazı, her biri bağımsız Jaluzi Rulo kabiliyetine sahip 2 adet doğrusal rezonant aktüatör içerir ve Joy-Con Denetleyicilerinde olduğu gibi benzer bir efekt yaratır. Nintendo Switch Pro Controller'da bulunan HD rumble işlevi, yalnızca resim ve seslerle mümkün olmayan kapsamlı bir oyun deneyimi yaratır.

 

Nintendo Switch Pro Controller'da NFC touchpoint'e dokunduğunuzda, amiibo'yu Nintendo Switch'inizde de kullanabilirsiniz!  Bu aksesuar, USB Tip C bağlacı ve şarj etmenizi sağlayan bir USB Type-C kablosuyla birlikte gelir.  Nintendo Switch Pro Denetleyicisi'nin pil ömrü yaklaşık 40 saattir. Lütfen unutmayın: tahmini pil ömrü. Bu, kullanım koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Okunma 1928 defa Son Düzenlenme Pazar, 30 Eylül 2018
Piksel Oyun

Piksel Oyun Online Satış Mağazası

Web site: www.pikseloyun.com