NINTENDO SWITCH - SİYAH

Yazan  Pazartesi, 09 Ekim 2017
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Nintendo'nun yeni ev video oyun sistemi. Evde tek ve çok oyunculu heyecan yaratmanın yanı sıra, oyuncular her an, her yerde tam bir ev konsolu deneyimi yaşayabilmeleri için hareket halindeyken de alınabilir. Eldeki taşınabilirlik, evdeki oyun sisteminin gücüne eklendi ve iki yeni Joy-Con denetleyicisi tarafından hayata geçirilen benzeri görülmemiş yeni oyun stilleri hayata geçirildi.


Evde sistem, oturma odanızın konforunda bir TV'de aileniz ve arkadaşlarınızla oynamak için Nintendo Switch dock'a yerleştirilmiştir. Nintendo Switch'i istediğiniz zaman kenetlenme yuvasından kaldırarak sistem anında avuçiçi moduna geçer ve artık evinizde zevkle dolaşılan aynı harika oyun deneyimi sizinle birlikte gelir. Nintendo Switch'in taşınabilirliği, parkta, bir uçakta, bir arabada veya bir arkadaşınızın evinde parlak, yüksek tanımlı bir oyun görüntüleyen 6.2 inç ekranıyla zenginleştirilmiştir.

Nintendo Switch, her biri analog çubuklu bağımsız bir denetleyici, yüz ve omuz düğmelerinin tamamlayıcısı, hareket algılama teknolojisine ve yeni HD Rumble özelliğine sahip iki Joy-Con ile birlikte gelir. Geleneksel bir kontrolör gibi kullanılmak üzere bir Joy-Con tutamak aksesuarına takılabilir, bağımsız sol ve sağ hareket kontrolleri için her elde rahatça tutulabilir veya TV önünde anında çok oyunculu oyun oynaması için iki oyuncu arasında paylaşılabilirler. gitmek.

HER yerinde oyna
Evde Oyun Sistemi
Evde ana ünite, sistemi TV'ye bağlayan ve oturma odanızın konforunda aileniz ve arkadaşlarınızla oynamanızı sağlayan Nintendo Switch dock'unda bulunur.
Giderken
Hareket halindeyken oynamak için docktan Nintendo Switch'i kaldırın ve anında avuçiçi moduna geçin. Oyuncular Joy-Con'ı paylaşarak, evden uzaktayken oyuncular başından başa gidebilirler. Aynı harika oyunları masa üstü modunda, sistemi desteklemek için verilen standı kullanarak da tadını çıkarabilirsiniz.
Yeni Oyun Stilleri
Daha fazla oyun stili için sökülebilir Joy-Con'u Nintendo Switch'in her iki yanından çıkarın:
Bir oyuncu her elde bir Joy-Con kullanabilir
İki oyuncu her biri bir tane alabilir
Birden fazla Joy-Con çeşitli oyun seçenekleri için çok sayıda kişi tarafından kullanılabilir (ek Joy-Con ayrıca satılır)
Bir Joy-Con kümesini Joy-Con tutamak aksesuarına kaydırın ve daha geleneksel bir denetleyiciye yansıtın. Veya isteğe bağlı bir Nintendo Switch Pro Controller'ı seçin.
Yüz yüze yerel multiplayer için 8 Nintendo Switch sistemini bir araya getirin.
Joy-Con
İki analog çubuk, A / B / X / Y düğmeleri (veya yön düğmeleri) ve iki omuz düğmesi gibi önceki platformların geleneksel girişlerini içerir.
Her Joy-Con, tek bir kontrolör olarak kullanılabilir. Bu şekilde oynarken, Joy-Con (L) ve Joy-Con (R) aynı düğme düzenine sahip. Bir Joy-Con yatay olarak tutulduğunda, üstteki düğmeler L ve R Düğmeleri olarak kullanılabilir (buna SL ve SR Düğmeleri denir).
Yakalama Düğmesi: Yakalama Düğmesi Joy-Con (L) üzerinde bulunur ve oyun ekran görüntüsünü çekmek için kullanılır. Oyuncu daha sonra görüntüleyebilir, düzenleyebilir (çeşitli boyut, renk ve pozisyon metinlerini ekleyebilir ve bunları popüler sosyal medya ağlarına gönderebilir
Hareket Kontrolü: Her Joy-Con, bir jiroskop ve ivmeölçer içerir.
HD Rumble: Her iki Joy-Con da, daha önce olduğundan çok daha gerçekçi olan ince titreşimlerle uyumlu oyunlar sunabilen gelişmiş HD Rumble içerir. Etki çok detaylı bir şekilde, örneğin bir Joy-Con sallayarak bir bardakta çarpışan ayrı buz küplerinin hissi bir oyuncunun hissedebiliyordu. HD Rumble ile yalnızca manzaralar ve sesler yoluyla mümkün olmayan gerçekçilik deneyimi yaşayabilirsiniz.
IR Hareket Kamerası: Joy-Con (R), özel olarak tasarlanmış oyunlarda yakınlardaki nesnelerin mesafesini, şeklini ve hareketini algılayabilen bir IR Hareket Kamerası içerir. Örneğin, bir oyuncunun elinin ne kadar uzağında olduğunu ve elin bir kaya, kağıt veya makas şekli oluşturduğunu bilebilir.
Cevapla amiibo: Joy-Con (R) üzerinde bulunan bir NFC okuyucu / yazar var. (Bu aynı zamanda Nintendo Switch Pro Denetleyicisine dahildir.) Nintendo Switch, mevcut amiibo ile uyumludur; Kullanım oyunu bağımlıdır.
Şarj Edilebilir: Joy-Con, şarj edilmiş bir Nintendo Switch sistemine takılı iken şarj olur. Ayrıca, bir Nintendo Switch şarj tutacağı aksesuarıyla (ayrıca satılır) şarj edilebilirler.
Renkler: Joy-Con, lansman sırasında birden fazla renkte mevcuttur: gri, neon kırmızı ve neon mavisi.
Açma Düğmesi: Her Joy-Con'ın arkasında, denetleyiciyi ana üniteden ayırmak için basılan küçük bir düğme bulunur.
Gelişmiş Ebeveyn Denetimleri
Sistem, çeşitli cihaz üstü ebeveyn kontrolleri içerir, ancak ebeveynler bir Nintendo Switch sistemi için ebeveyn kontrollerini kolay ve rahat bir şekilde izlemek ve ayarlamak için kullanılabilecek bir akıllı cihaz uygulaması indirebilir.
DİĞER DETAYLAR
Ekran: Nintendo Switch 1280 x 720 çözünürlüğü görüntüleyebilen 6,2 inç kapasitif çoklu dokunmatik ekrana sahiptir.
Bağlantı Yuvası: Nintendo Anahtarı yuvası, sistemi tutuyor, güç sağlıyor ve şarj ediyor ve video ve sesi sistemden bir TV'ye veya harici bir ekrana aktarıyor.
Stand: Ana ünitenin arkasındaki ayağı

Okunma 2271 defa Son Düzenlenme Salı, 02 Haziran 2020
Piksel Oyun

Piksel Oyun Online Satış Mağazası

Web site: www.pikseloyun.com

Bu kategoriden diğerleri:

« NINTENDO SWITCH