The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Yazan  Çarşamba, 14 Haziran 2017
499.00TL 379.00TL
Adet:
Öğeyi Oyla
(0 oy)

The Legend of Zelda oyunlarından bildiğiniz herşeyi unutun. The Legend of Zelda: Breath of the Wild, beğeni toplayan seride sınırı aşan yeni bir oyunda keşif, keşif ve macera dünyasına adım atın. Bu çarpıcı Açık Hava Macerasında Hyrule krallığının neye dönüştüğünü keşfederken geniş alanlarla, ormanlarla dağ tepelerine gidin. Şimdi Nintendo Switch'de yolculuğunuz her zamankinden daha özgür ve daha açık. Sisteminizi istediğiniz yere götürün ve Link'i istediğin gibi macera edin.

Özellikler:

Hyrule'nin vahşilerini her zaman, istediğiniz herhangi bir şekilde keşfedin! - Yeni hedef arayışında kuleleri ve dağ tepelerini tırmanıp, oraya gitmek ve vahşi doğaya atlamak için kendi yolunuzu belirleyin. Yol boyunca, yükselen düşmanlarla savaşacaksın, vahşi canavarı avla ve yolculuğunda sizi korumak için yapacağınız yiyecek ve iksirler için maddeler toplayacaksınız. Nintendo Switch ile, yolculuğa tam anlamıyla her yere ulaşabilirsiniz.
100'den fazla Deneme keşfetmek ve keşfetmek için Shrines - Shrines peyzaj nokta, istediğiniz herhangi bir sırada keşfedilmeyi bekliyor. Onları çeşitli şekillerde arayın ve içerisindeki çeşitli bulmacaları çözün. Her tapınakta yerine getirmeniz gereken görevler değişir ve girdiğinizde yüzleşeceğiniz zorlukları asla bekleyemezsiniz. Bazıları gerçekçi fizik içerir ve bazıları elektrik, rüzgar, ateş ve daha fazlası dahil olmak üzere doğanın gücünü kullanmanızı gerektirir. İçinizdeki tuzakları ve aygıtları kullanarak yolunuzu çalıştırın, rünlerinizi kullanın ve maceranıza yardımcı olacak özel öğeler ve diğer ödüller kazanmak için kutunun dışında düşünün.
Hazırlıklı olun ve doğru bir şekilde donatılmış olun - Keşfetmek için bekleyen bir dünya ile her köşeye ulaşmak için çeşitli kıyafetler ve viteslere ihtiyacınız olacak. Daha sıcak kıyafetlerle demetlemeniz veya çöl ısısına daha uygun bir şeye dönüşmeniz gerekebilir. Bazı giyimlerin bile, örneğin sizi daha hızlı veya gizli yapabilecek özel efektleri vardır.
Düşmanları savaşmak, strateji gerektirir - Dünya, her boyut ve şekli düşmanlarıyla doludur. Her birinin kendi saldırı yöntemleri ve silahları var, bu nedenle hızlı bir şekilde düşünmeli ve onları yenmek için doğru stratejileri geliştirmelisiniz.
Amiibo uyumluluğu - Twilight Princess HD'den Wolf Link amiibo, Zelda 30. Yıl Dönümü serisi amiibo ve Zelda Efsanesi: Breath of the Wild serisi amiibo'nun tümü bu oyun ile uyumludur. Wolf Link oyununda görünmesi için Wolf Link amiibo'ya (ayrı satılır) dokunun. Wolf Link kendi kendine düşmana saldıracak ve aradığınız eşyaları bulmanıza yardımcı olacak. Yardımlı oyun içi eşyalar veya hatta bir hazine sandığı almak için bir Zelda 30. Yıl Dönümü serisi amiibo'ya dokunun!

Okunma 1712 defa Son Düzenlenme Perşembe, 11 Ekim 2018
Piksel Oyun

Piksel Oyun Online Satış Mağazası

Web site: www.pikseloyun.com