Piksel Oyun

Piksel Oyun

Piksel Oyun Online Satış Mağazası

Çarşamba, 25 Eylül 2019

FIFA 20’de sokaklardan stadyumlara kadar Yeniliğe Adım Atın.

 

Frostbite™ altyapılı EA SPORTS™ FIFA 20’nin PlayStation®4 sürümü, prestijli profesyonel müsabakalar ve EA SPORTS VOLTA’daki yepyeni özgün sokak futbolu deneyimiyle dünyanın oyununun iki farklı yüzünü bir araya getiriyor. FIFA 20’nin her bölümü yenilik içeriyor. FUTBOL ZEKASI gerçekçi oynanış adına eşi benzeri görülmemiş bir zemin hazırlıyor, FIFA Ultimate Team™ hayalinizdeki kadroyu kurmak için daha fazla yol sunuyor ve EA SPORTS VOLTA da az oyunculu futbolun özgün bir biçimiyle oyunu sokak futboluna götürüyor.

449.00TL 319.00TL
Adet:
Pazar, 08 Eylül 2019

NBA oyunlarının kralı 2k serisinin son oyunu ile yine liderliği bırakmıyor. Her sene kendini geliştirmeye devam eden basketbol serisinin şimdi kariyer modu ve online mücadele modları ile sevenlerinden yine tam not almayı başarıyor.

449.00TL 269.00TL
Adet:
Perşembe, 29 Ağustos 2019

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen Control doğa üstü güçleri olan bir karakteri kontrol ederek ilerleriyoruz. Max Payne, Alan Wake, Quantum Break gibi oyunları yapımcılarından gelen Control, eski oyunlara benzer şekilde aksiyon oyunlarına yeni bir bakış getiriyor. Savaş sırasında sadece silahınızla değil etrafınızdaki her şeyi kullanarak oyunda ilerleyebiiyorsunuz. Doğaüstü yeni bir aksiyon oyunu sunuyor.

449.00TL 269.00TL
Adet:
Pazartesi, 19 Ağustos 2019

PES 2019 ile önemli yeniliklere imza atan Konami, FIFA'nın Şampiyonlar Ligi lisansı ile olan rakibini yitirdiğinde satış rakamlarında önemli bir düşüş yaşadı. Bu gelişmeyle birlikte, KİH'nin çok gerisinde olan baş rakibi FIFA'nın bu yıl önemli değişiklikler yapması bekleniyor. Bu yüzden Şampiyonlar Ligi ehliyetini rakiplerine kaybeden Konami, bu yıl neyin değiştiğini görecek. İşte cevap!

Kojima Productions tarafından geliştirilen Fox Engine, muhtemelen son kez PES'in oyun motoru olarak kullanılacak. Metal Gear Solid V ile ilk defa kullanılan Fox Engine, geçmiş oyunların yapı taşlarından biriydi.  Oyunculara gerçekçi grafikler sunsa da, Fox Engine'in Frostbite destekli FIFA 19'a karşı yetersiz olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yıl başka bir oyun motoru hazırlayan Konami, bombayı PES 2020 ile patlatmaya hazırlanıyor. Bu yıl, Konami'yi hazırlarken kendini büyüleyecek bir oyunun görsel atmosferinin, yeni oyun motoru FIFA 2020 ile patlaması hedefleniyor. Bildiğiniz gibi, uzun süredir Fox Engine'in oyun fiziğine olan olumlu katkısı oldukça tartışıldı. Bu tartışmaları yapmayı amaçlayan yeni oyun motoruyla birlikte, Konami, 2019’da bir işaret yapmak istiyor. Son haberlere göre, Konami'nin PES 2020 ile Fox Engine'den Unreal Engine'e geçeceği iddia ediliyor. Şirkete yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, bu yapay zekanın daha gerçekçi ve etkileyici bir atmosfer yaratabileceği tahmin ediliyor. Gerçek motor.

Yenilenen eşleme sistemi ve sunucular! Adam Bhatti'nin heyecan verici duyurularını ve bu yıl bizi bekleyen yeni PES oyunu ile ilgili değişiklikleri takip edelim.  Bildiğiniz gibi, en yeni PES oyunlarının en büyük sorunu şüphesiz sunucular. Konami, bu yıl sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamak için sunucularını ve eleştiri sistemlerini yeniden gözden geçirecek.  Konami bu yıl sunucularıyla ilgili sorunları çözebilirse, EA'nın tutarsız sunucuları ile sinirli bazı hayranlarını geri kazanabilir.  Son yıllarda çevrimiçi oyun modlarında önemli ölçüde değişen PES, yeni oyun modlarıyla da dikkat çekiyor. Konami, bu yıl yeni oyun motoru ve gelişmiş sunucuları ile tamamen yenilenmeyi hedefliyor.

449.00TL 239.00TL
Adet:
Çarşamba, 26 Haziran 2019

C4 ™, Coco ve Cortex, Retro Parçalar ve Arabalar gibi Retro Görünümler ile PS4 ™ 'te özel retro içeriği oynatın. Crash ™, sürücü koltuğuna geri döndü! Crash ™ Team Racing Nitro-Fueled ile tam gaz kullanmaya hazır olun. Gerçek TO deneyiminden çok daha fazlası, tamamen yeniden düzenlendi ve geliştirildi: - Motorlarınızı orijinal oyun modları, karakterler, pistler, güçlendirmeler, silahlar ve kumandalarla çalıştırın - Crash ™ Nitro Kart'tan ek otomobiller, pistler ve arenalarla zafere ulaşın - Arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak yarışın ve liderlik tablolarınızı çevrimiçi olarak damgalayın Crash ™ Team Racing Nitro-Fueled ile bahisler çok büyük ve yarış çok çekişmeli. En sevdiğiniz TO artık sizinle en iyi durumda.

289.00TL 239.00TL
Adet:
Çarşamba, 24 Nisan 2019

Amerika'da ölümcül bir motosiklet yolculuğu ve savaşı salgını sonrası Bu devasa açık dünya aksiyon macera oyununda, yozlaşmış dünyanın korkularıyla yüzleşecek beceri ve cesaretiniz var mı? Deacon St., eski motosiklet çetesinin bir üyesi ve ölümle çevrili topraklarda yaşamaya devam etmek için bir sebep arıyor. John'u değiştir. Silah üretmek için değerli ekipman ve ekipman bulmak için terk edilmiş kampları yağmalayın ya da adil ticaret veya daha kanlı yollarla hayatta kalmaya çalışan diğer mağdurlara şanslarını deneyin. İnsanlık, küresel bir salgın krizin altına düştü ve Freak olarak bilinen vahşi yaratıkların istilasına girdi. Zorlu Kuzeybatı Pasifik'te yeni bir hayata başlamak için atabileceğiniz ilk adımlar, aynı zamanda son adımlar olabilir.

Çarpıcı bir ortam

 

Vahşi karşılaşmalar

 

Devamlı değişen bir çevre

 

Sürükleyici bir hikâye

 
449.00TL 249.00TL
Adet:
Perşembe, 18 Nisan 2019
399.00TL 249.00TL
Adet:
Cuma, 22 Mart 2019

İntikamını al. Onurunu geri kazan. Ustaca öldür.

 

Sekiro'da: Shadows Die Twice, ölümün eşiğinden kurtarılan utangaç ve çelimsiz bir savaşçı olan “tek kollu bir kurtsun”. Eski bir kan çizgisinin soyundan olan genç bir lordu korumaya bağlı olarak, tehlikeli Ashina klanı da dahil olmak üzere pek çok zorlu düşmanın hedefi haline geliyorsunuz. Genç efendi yakalandığında hiçbir şey seni onurunu yeniden kazanmak için için engelleyemez, hatta ölümün kendisini bile!

449.00TL 249.00TL
Adet:
Salı, 12 Mart 2019
449.00TL 229.00TL
Adet:
Cuma, 08 Mart 2019
399.00TL 229.00TL
Adet: