Ps4 Metro Exodus

Yazan  Cuma, 15 Şubat 2019
349.00TL 229.00TL
Adet:
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yok olmaya bırakılmış topraklarda hayatta kalma mücadelesi

Klasik Metro oyun deneyimini şimdi devasa alanlarda oynayarak hayatta kalmalısın. Hem insanlarla hemde yaratıklarla mücadele etmelisin. Kıyamet sonrası kaosun olduğu bir dünyada dinamik hava şartları, gece gündüz döngüsü ile beraber değişen ortam ve düşmanlarla karşı karşıyasın. ister gizlenerek ve mühimmatını koruyarak ilerle, istersen savaşmayı seç ama her şekilde tuzaklardan kaçamayacağını bil. Sağlığınızı korumalı ve silahlarını her zaman geliştirmek için etrafı iyi araştırın.

Yıl 2036  

Nükleer savaşın dünyayı tahrip etmesinden çeyrek asır sonra, birkaç bin kurtulan kişi Moskova metro tünellerinde kalıntılarından hayata tutundu. Toksik elementlere karşı savaştılar, mutasyona uğramış yaratıklar ve paranormal korkularla savaştılar ve iç savaşın öfkesine maruz kaldılar. 

Fakat şimdi Artyom olarak, Spartalı Rangers çetesini Metro'dan kaçan ve felaket sonrası Rusya'dan Doğu'da yeni bir yaşam arayışına giren inanılmaz, kıtalararası bir yolculuğa çıkmalısınız. 

Metro Exodus, 4A Games tarafından tasarlanan en yoğun oyun dünyalarından birinde ölümcül savaş ile casusluk, keşif ve hayatta kalma olaylarını birleştiren, destansı, hikaye odaklı birinci şahıs bir shooter oyunudur. 

Rus vahşi yaşamını geniş, doğrusal olmayan seviyelerde keşfedin ve tüm yılı ilkbahar, yaz ve sonbahardan nükleer kışın derinliğine kadar uzanan heyecan verici hikayeye katılın. 

Dmitry Glukhovsky'nin romanlarından esinlenen Metro Exodus, Artyom'un hikayesini şimdiye kadarki en büyük Metro macerasında sürdürüyor.

Okunma 1074 defa Son Düzenlenme Perşembe, 24 Ekim 2019
Piksel Oyun

Piksel Oyun Online Satış Mağazası

Web site: www.pikseloyun.com