Ps4 PES 2020 Türkçe

Yazan  Pazartesi, 19 Ağustos 2019
449.00TL 139.00TL
Adet:
Öğeyi Oyla
(0 oy)

PES 2019 ile önemli yeniliklere imza atan Konami, FIFA'nın Şampiyonlar Ligi lisansı ile olan rakibini yitirdiğinde satış rakamlarında önemli bir düşüş yaşadı. Bu gelişmeyle birlikte, KİH'nin çok gerisinde olan baş rakibi FIFA'nın bu yıl önemli değişiklikler yapması bekleniyor. Bu yüzden Şampiyonlar Ligi ehliyetini rakiplerine kaybeden Konami, bu yıl neyin değiştiğini görecek. İşte cevap!

Kojima Productions tarafından geliştirilen Fox Engine, muhtemelen son kez PES'in oyun motoru olarak kullanılacak. Metal Gear Solid V ile ilk defa kullanılan Fox Engine, geçmiş oyunların yapı taşlarından biriydi.  Oyunculara gerçekçi grafikler sunsa da, Fox Engine'in Frostbite destekli FIFA 19'a karşı yetersiz olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yıl başka bir oyun motoru hazırlayan Konami, bombayı PES 2020 ile patlatmaya hazırlanıyor. Bu yıl, Konami'yi hazırlarken kendini büyüleyecek bir oyunun görsel atmosferinin, yeni oyun motoru FIFA 2020 ile patlaması hedefleniyor. Bildiğiniz gibi, uzun süredir Fox Engine'in oyun fiziğine olan olumlu katkısı oldukça tartışıldı. Bu tartışmaları yapmayı amaçlayan yeni oyun motoruyla birlikte, Konami, 2019’da bir işaret yapmak istiyor. Son haberlere göre, Konami'nin PES 2020 ile Fox Engine'den Unreal Engine'e geçeceği iddia ediliyor. Şirkete yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, bu yapay zekanın daha gerçekçi ve etkileyici bir atmosfer yaratabileceği tahmin ediliyor. Gerçek motor.

Yenilenen eşleme sistemi ve sunucular! Adam Bhatti'nin heyecan verici duyurularını ve bu yıl bizi bekleyen yeni PES oyunu ile ilgili değişiklikleri takip edelim.  Bildiğiniz gibi, en yeni PES oyunlarının en büyük sorunu şüphesiz sunucular. Konami, bu yıl sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamak için sunucularını ve eleştiri sistemlerini yeniden gözden geçirecek.  Konami bu yıl sunucularıyla ilgili sorunları çözebilirse, EA'nın tutarsız sunucuları ile sinirli bazı hayranlarını geri kazanabilir.  Son yıllarda çevrimiçi oyun modlarında önemli ölçüde değişen PES, yeni oyun modlarıyla da dikkat çekiyor. Konami, bu yıl yeni oyun motoru ve gelişmiş sunucuları ile tamamen yenilenmeyi hedefliyor.

Okunma 1471 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 12 Eylül 2020
Piksel Oyun

Piksel Oyun Online Satış Mağazası

Web site: www.pikseloyun.com