Piksel Oyun

Piksel Oyun

Piksel Oyun Online Satış Mağazası

Çarşamba, 12 Eylül 2018

Lara Croft’un Tomb Raider olma yolundaki belirleyici anlarını deneyimle. Shadow of the Tomb Raider'da, Lara ölümcül bir ormanda hayatta kalmak, korkunç mezarların üstesinden gelmek ve hayatının en kara gününden aydınlığa çıkmak zorunda. Dünyayı Maya Kıyametinden kurtarmak için zamanla yarışan Lara bu macerada çelikleşerek Tomb Raider'a dönüşüyor.

489.00TL 279.00TL
Adet:
Pazartesi, 10 Eylül 2018

NBA 2K, türünün en iyisi grafikler ve oynanıştan çığır açan oyun modları ve oyuncuları içine çeken açık dünya “Mahalle”ye kadar spor oyunlarının ne olabileceğini tanımlamakla geçen 20 yılı kutluyor. NBA 2K19, oyunları gerçek dünyadaki basketbol heyecanı ve kültürüne bir adım daha yaklaştırırken sınırları zorlamaya devam ediyor. 

399.00TL 299.00TL
Adet:
Perşembe, 06 Eylül 2018

Yeni ve özgün bir Spider-Man macerası

Marvel ve Insomniac Games yepyeni ve özgün bir Spider-Man hikâyesi yaratmak için birlikte çalıştılar. Bu daha önce tanışmadığınız ya da bir filmde görmediğiniz bir Spider-Man değil. New York Şehri'nde büyük suçlarla savaşarak epey deneyim kazanmış bir Peter Parker. Aynı zamanda New York halkının kaderini omuzlarında hissederken karmaşık kişisel hayatını ve kariyerini dengelemek için mücadele ediyor.

 

Spider-Man olun

Maske ardında geçen sekiz yıldan sonra Peter Parker artık suçla savaşma ustası olmuştur. Doğaçlama dövüşler, dinamik akrobatik hareketler, şehirde akıcı gezinme ve çevre etkileşimleri ile çok daha deneyimli bir Spider-Man’in tam gücünü hissedin. Artık çaylak olmayan bu Spider-Man şimdiye kadar oynadığınız oyunlara göre çok daha usta. 

 

Orijinal bir hikâyeyi deneyim edin

Peter Parker ve Spider-Man’in dünyaları orijinal, aksiyon yüklü bir öyküde çarpışıyor. Bu yeni Spider-Man evreninde Peter ve Spider-Man’in hayatlarından ikonik karakterler yeniden tasvir edildi, tanıdık yüzler özgün rollerde yer aldı.

 

Marvel’ın New York şehri oyun alanınız olacak

Insomniac’ın şimdiye kadarki en zengin ve etkileşim dolu dünyasıyla Büyük Elma hayat buluyor. Hayat dolu komşularınızın yanında ağ atın ve Marvel ve Manhattan’ın ikonik mekânlarının nefes kesen manzaralarını izleyin. Etkileyici aksiyon sahneleriyle kötüleri epik bir şekilde saf dışı bırakmak için çevreyi kullanın.

489.00TL 359.00TL
Adet:
Salı, 28 Ağustos 2018

PES serisinin en popüler modu artık çok daha iyi! myClub istediğiniz takımı siz kurun, siz yönetin ve dünyanın en iyisi olmak için savaşın! Rakiplerinizi yenmek için daha çok çalışın!

PES 2019 ile futbolun gücünü hissedin!

PES 2019 Türkçe ve Türkiye Süper Lig içeriği ile karşınızda.

 

349.00TL 269.00TL
Adet:
Salı, 03 Temmuz 2018

Ekibini tekrar toplamaya hazır mısın? Arkadaşlarınla karada, denizde ve havada çekişmeli yarışlara girebileceğin geniş dünyası ile The Crew 2 karşında. Bir çok yarış modeli sunan The Crew 2'de kullandığın araçları geliştirebileceğin ve değiştirebileceğin sayısız seçenek bulunmakta. Oyun dünyasının sayılı firmalarından biri olan Ubisoft firmasından çıkan The Crew 2 ilk oyunun üstüne bir çok geliştirmeyle karşında. Her zaman en iyi fiyat politikamızla Piksel Oyun'da.

349.00TL 249.00TL
Adet:
Salı, 22 May 2018

Bizi insan yapan nedir?
2038'in yakın tarihinde Detroit'e adım atın ve amacı yalnızca insanlara hizmet etmek olan sofistike androidlerle yenilenmiş bir şehri keşfedin. Tabii ki bütün bunlar değişmek üzere ...

Chaosun'un kenarında duran bu cesur yeni dünyada üç android karakterin rolünü üstlenin. Kararlarınız, bu yoğun ve farklı dallara bölünmüş olan hikayenin gidişatını büyük ölçüde etkileyecektir. Detroit'in geleceğini nasıl değiştiriyorsun?

329.00TL 199.00TL
Adet:
Cuma, 23 Şubat 2018

Avla, üret, iz sür ve hayatta kal!
Monster Hunter: World 'Yeni Dünya' olarak bilinen yeni keşfedilen, tehlikeli bir av seferi yapın ve arazinin en acımasız canavarlarını avlamak için keşfedilmemiş avlara adım atın.

Sizin keşfettiğiniz yeni fikirler için bir avcı olarak, içgüdülerinizi dikkatle planlarken ve kullanırken farklı planlar yapacaksınız. Çevrenizdeki avlar, yemler, silahlar ve ekosistemler çok fazla.

Silahlı kuvvetlerinizi geliştirecek ve güçlendirecek, çevreyi savaşta avantaja dönüştürecek, cankurtaranları birbirlerinden yok edecek kalkanları ve gözetleme noktalarını veya çukurları sağlayacak malzemeler için karkas üretebilirsiniz.

İster zafer kazanan bir savaşçı olmanız veya üç arkadaşınıza destek veriyor olmanız kooperatif oyununa katılsanız da, dünya sizi keşfetmenizi bekliyor.

379.00TL 159.00TL
Adet:
Perşembe, 22 Şubat 2018

Tarikat mensuplarının elinde sıkıştınız!
Eden Kapısı'ndaki Tarikat Projesinde, Hope County, Montana, kaptanın kavgalarını iki katına çıkardı: Kurtuluşu kabul veya cehenneme çevirmek.

Hope County halkıyla elinizi kaldırıp şehirdeki bozulma ve mezheplerin karizmatik liderlerini Joseph Seed ve diğer üç kardeşten "Herald" ailenin elinden kurtarırsınız. Sıradan insana yardım edin, düşmana karşı silahlarla giyin ve baskıcı düzenle savaşarak topluluğu ve özgürlükleri kurtarın.

349.00TL 189.00TL
Adet:
Çarşamba, 14 Şubat 2018

Sadece 16 tane engeliniz var. Hazır mısınız?

199.00TL 99.00TL
Adet: